Dla biznesu

company
Jeśli prowadzisz firmę to na pewno wiesz, jak ważne jest budowanie trwałych relacji z klientami i współpracownikami. Elegancki prezent jest znakomitym tego wyrazem, odpowiednim dla uczczenia udanego interesu, podziękowania za współpracę czy nagrodzenia pracownika. A butelka jakościowego wina to upominek zawsze mile widziany, niezależnie od gustu czy pozycji obdarowywanego.
perfect
Nasi doradcy pomogą dobrać wina idealne na potrzeby okazji, z których będą wręczane. W ofercie posiadamy również kosze prezentowe skomponowane z ekskluzywnych win oraz innych produktów.
support
Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi i mamy również doświadczenie w dostarczaniu win na wszelkie eventy i imprezy firmowe.
grapes
Ponadto specjalizujemy się w organizowaniu kolacji degustacyjnych (z udziałem naszych sommelierów współpracujących), które są fantastycznym pomysłem na spotkania biznesowe czy eventy integracyjne dla firmy.
box
W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji cen. Jeśli jesteś zainteresowany konkretną usługą zadzwoń pod numer 574 432 474 lub napisz do nas na adres e-mail: joanna@republikawina.pl, a skroimy ją pod Twoje potrzeby.