Odbiór osobisty złożonego zamówienia 

Po opłaceniu zamówienia lub wyborze opcji płatności na miejscu w sklepie, możesz już po 60 minutach odebrać swoje gotowe i zapakowane zamówienie ze sklepu na ul. Ochockiej 1a w Warszawie ! 

Koszt dostawy  

Wysyłka kurierska jest realizowana wyłącznie przez upoważnionego przez odbiorcę kuriera, który odbiera w imieniu odbiorcy towary ze sklepu.   

odbiór osobisty zamówień w sklepie przy  
ul. Ochockiej 1a w Warszawie 

0zł

wysyłka kurierska 

20 zł brutto (przy zamówieniu powyżej 300 zł dostawa gratis!) 

wysyłka kurierska pobraniowa 

20 zł brutto– koszt dostawy + 5 zł – koszt pobrania (przy zamówieniu powyżej 300 zł płacisz wyłącznie za pobranie – 5 zł!) 

dostawa na terenie Warszawy tego samego dnia 

15 zł brutto (przy zamówieniu powyżej 300 zł dostawa gratis!) 

Wszystkie ceny dostaw dotyczą dostawy maksymalnie 18 butelek. Butelki w ilości do 18 butelek wysyłane są zawsze w jednej paczce. 

W przypadku zamówienia 60 i więcej butelek zakupione wina pakowane są w oryginalne kartony producenta i wysyłane na palecie.  

Czas dostawy 

Wszystkie zamówienia pakujemy i wysyłamy w 24 godziny (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub zaksięgowania przez nas wpłaty za zamówienie. Dostawy realizowane są przez kurierów upoważnionych przez Was do odbioru zamówienia z naszego sklepu. Czas dostawy na terenie polski to 48 godzin w dni robocze od momentu odebrania paczki przez upoważnionego kuriera.  

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do godz. 11:00 przekazywane są kurierowi już tego samegoKurier odbiera od nas przesyłki od poniedziałku do piątku. 

Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w okresie świątecznym czy w innych wyjątkowych okolicznościach o czym będziemy informować. 

USŁUGA SPECJALNA: Dostawa na terenie Warszawy tego samego dnia 

Przy zamówieniach złożonych i opłaconych do godziny 11:00 (poza weekendami) dostawa na terenie Warszawy już tego samego dnia.