Szymon Milonas
WSET I, II, kurs e-learningowy O mnie

Szymon Milonas jest trenerem i wykładowcą z ponad 15 letnim doświadczeniem w uczeniu dorosłych. Nauczycielem z pasji i zawodu. Studiował psychologię i nauki społeczne, pracował jako trener dla wielu międzynarodowych i polskich firm z różnych branż (Citibank, Allianz, T-Mobile, Polpharma, Budimex, Raben) szkoląc menedżerów, sprzedawców, opiekunów klienta. Jego zajęcia prowadzone są w ciekawy i angażujący sposób, tak żeby maksymalnie pomóc uczestnikom w zapamiętywaniu przekazywanych treści. Szymon jest certyfikowanym nauczycielem WSET (kurs i egzamin w Londynie), zdał z wyróżnieniem zaawansowany kurs wiedzy o winie i alkoholach WSET 3 w Stanach Zjednoczonych oraz egzamin Certified Specialist of Wine. Zdał pierwszy egzamin w ramach Court of Master Sommeliers. Jest też członkiem zarządu Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Łukasz Wojnarowicz
WSET II, III O mnie

Po uszy w winie od ponad dekady. Od początku kariery związany z WSET. Zdobywanie kolejnych stopni zwieńczył w 2018 roku tytułem Diploma in Wines and Spirts oraz stopniem Weinakademikera, nadawanym przez Weinakademie Österreich w Rust, z dodatkowym wyróżnieniem od niemieckiej Hochschule Geisenheim. Certyfikowany edukator i egzaminator WSET. Wykładowca Collegium Civitas, gdzie prowadzi autorskie zajęcia na temat historii wina. Dziennikarz magazynu Czas Wina i sędzia na zawodach winiarskich. Przede wszystkim jednak odpowiedzialny za selekcję win oraz sprzedaż w małej firmie importerskiej. Wyszukane w mniej lub bardziej znanych regionach wina zdobywały złote i srebrne medale, podczas Grand Prix organizowanych przez Magazyn Wino, jako najlepsze z dostępnych w Polsce

Michał Stykowski
Kursy Winiarska Hiszpania O mnie

Pierwszy Polak z tytułem Spanish Wine Scholar oraz absolwent WSET 3, na co dzień pracuje w firmie importującej wina, gdzie zajmuje się branżą HoReCa i skutecznie promuje wina hiszpańskie w Polsce. Współpracuje między innymi z Ambasadą Hiszpanii przy organizacji różnych eventów winiarskich.

Rafał Humięcki
Kursy Whisky od Podstaw O mnie

Wielki miłośnik winiarstwa i whisky. W niezwykły świat wina i whisky wprowadzi Was rozmowami na temat regionów, rodzajów i smaków. Jest absolwentem The Wine and Spirit Education Trust - WSET II. Przez lata zajmował się sprzedażą whisky i doradztwem w tym zakresie oraz prowadził ‘wieczory z whisky’ dla klientów biznesowych. Rafał, choć obecnie zawodowo zajmuje się sprzedażą win, prywatnie nigdy nie może się zdecydować co kocha bardziej, wino czy whisky.

X Zamknij


Wchodząc na stronę oświadczasz, że masz ukończone 18 lat.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.