No dobrze, tego ostatniego pewnie nikt sobie nie zażyczy, ale każdemu gościowi może smakować coś innego, a Ty jako gospodarz musisz być przygotowany. Na szczęście z pomocą przychodzą zestawy od Republiki Wina.

Wino - zestaw pozwoli Ci zaoszczędzić!

Minimum 10% - tyle zaoszczędzasz, jeśli zdecydujesz się na nasze zestawy. Zostały przygotowane z myślą o specjalnych okazjach, na jakie możesz potrzebować wsparcia. Nasi specjaliści przeprowadzili setki badań, zebrali tysiące odpowiedzi konsumentów, aby na ich podstawie stworzyć idealne, niepokonane kombinacje, które zawrócą Ci w głowie!

A tak naprawdę to skorzystali ze swojej profesjonalnej wiedzy, żeby zaproponować Ci coś dobrego. Co więc u nas znajdziesz?

  • Zestaw na randkę: obowiązkowe musujące wino różowe, wino biodynamiczne Flower and the Bee z niszowej i pożądanej winnicy Coto de Gomariz, oraz Mętlik - wegańskie wino od polskiego producenta Mickiewicz.
  • Zestaw do Netflixa: klasyczne Prosecco Frizzante, znane i rześkie Vinho Verde, oraz mroczne pinot noir Omen.
  • Zestaw karnawałowy, czyli 3x bąbelki lub 6x bąbelki! To opcja na imprezę dla osób, które szukają prawdziwego szampana.
  • Zestaw na rodzinny obiad i Zestaw na rodzinny obiad BIG: dwie wersje idealne na wykwintny obiad. Dzięki tym opcjom będziesz miał coś dobrego do każdego dania - czerwone wina do mięs, dań kuchni polskiej czy włoskiej, i białe wino do kurczaka oraz ryb. I nie musisz zastanawiać się nad zakupami!

Czy to wszystko? Absolutnie nie! W Republice Wina znajdziesz także pakiety starannie wyselekcjonowanych win z różnych zakątków świata:

Odkrywanie nowych smaków to z nami nie problem - możesz przenieść się do odległych winnic z pierwszym łykiem flagowych rarytasów. A dla osób świadomych proponujemy zestaw ekologicznych, wolnych od pestycydów win ORGANIC NO PANIC oraz win wegańskich: Zestaw vegan.

Zestaw z winem to mniej szukania, a więcej przyjemności

Nie musisz już specjalnie przeszukiwać stron w poszukiwaniu tych najlepszych win. My zrobiliśmy to za Ciebie, abyś mógł się tylko delektować. Dlatego naszym koronnymi zestawami są:

  • Pakiet Dobrze, czyli 8 butelek uwielbianych przez naszych klientów.
  • Pakiet Ciekawie, czyli kolejny poziom wtajemniczenia i 8 butelek od renomowanych, znanych producentów.
  • Pakiet Dużo Standard, czyli 12 butelek na uzupełnienie domowych zapasów. Idealna opcja na kwarantannę, imprezę lub spotkanie, bo w tym zestawie każdy znajdzie wino dla siebie.

A nasz ostatni as w rękawie to Pakiet Dużo PLUS - dla najbardziej szalonych koneserów. Który Ty wybierasz?