Szukasz nietuzinkowego prezentu?

 

Nasze kursy winiarskie to sprawdzony pomysł dla każdego kto lubi wino i chce wiedzieć więcej!

 

Wino od Podstaw

 
wygląd vouchera

Kurs wprowadzający w świat wina na którym wszystkie pytania są dozwolone! Prowadzony z pasją i dużą dawką humoru przez Iwo Świerblewskiego, sommeliera i blogera, autora kanału Winoterapia. Degustacja 10 win, solidna dawka wiedzy podana w przystępny sposób i bez zadęcia… ale przede wszystkim nietuzinkowy wieczór po którym gwarantujemy apetyt na więcej…

 

WSET

 

Kursy WSET (The Wine and Spirit Education Trust) to certyfikowane kursy największej szkoły wiedzy winiarskiej na świecie z siedzibą w Londynie.

Dyplomy WSET to najbardziej rozpoznawalne i uznawane w branży winiarskiej i gastronomicznej potwierdzenie wiedzy o winie. 

WinEdukacja jako akredytowany przedstawiciel szkoły przeszkoliła już łącznie ponad 2000 osób a wskaźnik zdawalności egzaminów przekracza u nas 95%

Kurs dostępny w trzech poziomach, zadowoli każdego miłośnika wina. Zajęcia nie tylko dla osób związanych z branżą winiarską, ale również pasjonatów, którzy chcą wiedzieć więcej!

voucher wset
zdjęcie vouchera

Jak zamówić Voucher?

  1. wybierz kurs 👉  EDUKACJA WINIARSKA
  2. wypełnij formularz zgłoszeniowy (podaj dane osoby, którą chcesz obdarować)
  3. voucher w formie PDF otrzymasz od nas drogą mailową

Kurs można kupić w formie vouchera na wybrany termin lub w wersji otwartej, ważnej na rok. Wystarczy, że zostawisz komentarz w rezerwacji a wrócimy do Ciebie z imiennym voucherem w specjalnej świątecznej odsłonie! Ilość miejsc na poszczególne edycje ograniczona.

Więcej informacji o kursach i zapisy: https://republikawina.pl/edukacja-winiarska,p28.html.

Masz pytania lub specjalne życzenia?

Napisz do nas: kasia@winerepublic.pl